ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Вс окт 22, 2017 21:03:35

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Пн май 02, 2011 13:14:52 

Благодарил (а): 0 раз.
Приветики всем! Меня зовут Лена! Мне 28 лет. С 1997 года болею рассеянным энцефаломиелитом.На данный момент, как и большинство из вас являюсь инвалидом. Но при всех трудностях я не прекращаю любить и радоваться жизни!!! Безумно люблю общение с людьми . Без общения никуда, а особенно, когда общаешся с людьми, которые очень многое прошли, многое испытали и самое главное понимают тебя! Это так важно и безценно!Очень буду рада знакомству с вами ребята! У кого будет желание пишите мне на электронный ящик: roza_mersedes@ukr.net

Я - девушка, и, значит Я - судьба.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср май 04, 2011 11:04:48 
Леночка общайтесь на форуме, он как раз для этого, чтоб общаться

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср июн 01, 2011 15:31:44 

Благодарил (а): 1679 раз.
Привет Лена! Полностью разделяю твой оптимизм и жажду общения. Желаю тебе ухом не падать, и искать. А руль в наших руках, дорогу мы выбираем сами. НЕ ЗДАВАЙСЯ!

https://youtu.be/Om5L-czVrCg

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт июл 15, 2011 22:57:29 

:angel: здрасьте !

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт июл 15, 2011 23:07:06 

Приветульки, Димулька!... :P

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 08:12:19 
-->
-->

Благодарил (а): 2700 раз.
Димыч писал(а):

Получила неимоверное удовольствие, удаляя ваше "здрасьте" в нескольких темах субботним утром :oops:
На будущее: если нечего больше сказать, лучше промолчать...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 08:45:53 

Андреас писал(а):
Приветульки, Димулька!... :P

Приятно увидеть "приветульки" по субботам ! Сразу поднимается настроение ! :Yahoo!:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 08:46:39 

Алла-Ок! писал(а):
Димыч писал(а):

Получила неимоверное удовольствие, удаляя ваше "здрасьте" в нескольких темах субботним утром :oops:
На будущее: если нечего больше сказать, лучше промолчать...

лично модеру: я писал приветствие людям, которые хотят общаться. Зайдя в комнату с незнакомыми людьми предпочитаю познакомится с каждым присутствующим , а не ограничиваться скромным "сидением у уголочке в надежде что кто-нибудь когда-нибудь ко мне соизволит подойти".
В правилах форума запрещено плодить одинаковые темы, но не сказано, что запрещено здороваться.
И если Вы "получаете неимоверное удовольствие, удаляя ваше "здрасьте" в нескольких темах субботним утром" - то не лучше-ли быть модером на сайте садо-мазо ?
"На будущее: если нечего больше сказать, лучше промолчать... " - общаются уже после того, как с ними поздороваются, а не сами с собой в тишине и молчании.
И Вам "на будущее" - если пишите "Вы" конкретному человеку, а не группе лиц, то пишется с большой буквы.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 09:33:12 

Димыч... Я тебе письмом анекдот пришлю про славного воина-ниндзя, которого Винни однажды встретил. Это я про Пятачка твоего с шариком,веселущего... :-D

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 09:39:05 

а письмо заказное ? В красивом конверте с марками ? Ждемс ... :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 10:10:27 

Благодарил (а): 399 раз.
Димыч писал(а):
И Вам "на будущее" - если пишите "Вы" конкретному человеку, а не группе лиц, то пишется с большой буквы.

И Вам на будущее: если Вы собираетесь на этом или любом другом форуме людей с ОФВ общаться, то не указывайте на промахи, которые даже не от уровня грамотности могут зависеть... :( Вам же никто за отсутствие запятых не ткнул носом!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 10:28:05 
-->
-->

Димыч писал(а):

Всё правильно, правда, есть одно "НО": с большой буквы упомянутое обращение пишется в случае глубокого уважения к собеседнику. Извините, но я не могу уважать человека, который и поздороваться толком не может. Или вы всегда так всем и говорите: "Здрасьте!"?

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 10:37:16 

Димыч! Приседаю в реверансе, поелику иного не знамши. Чтой-то не отправлятся вАМ (пишу с маленькой буквы,поскольку в нестерильной среде дохтур челомкаться не велит) письмо лепектронное. Три или 4 раза по кнобочкам кнокал, а оно,вишь, лишние запятые не пропускат!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 10:48:33 
-->
-->

Андреас писал(а):
Димыч! Приседаю в реверансе

А вчера ты его вирусом назвал из-за обилия "здрасьте" на форуме :oops:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 10:59:33 

Точно! А всё потому, зашёл ночью по первой ссылке на сайт,только сдоровчики написал, а тут сайт глюкнул и здрасьте пропало... Нашёл вторую ссылку и на нее уже получилось ответить. Оказывается, "пропадания" "здрасьте" были организованы феей, орудующей на сайте. Никто не имечко не подскажет?

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 11:11:08 
-->
-->

Андреас писал(а):
Точно! А всё потому, зашёл ночью по первой ссылке на сайт,только сдоровчики написал, а тут сайт глюкнул и здрасьте пропало... Нашёл вторую ссылку и на нее уже получилось ответить. Оказывается, "пропадания" "здрасьте" были организованы феей, орудующей на сайте. Никто не имечко не подскажет?

Сайт не глюконул, и сообщения ночью никуда не пропадали. Ночью "фея" спала. А утром выгребла весь мусор из "здрасьте".

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 11:29:25 

Главное,чтобы "за уборку" и за "вредность" чью-то доплачивали... :P

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 16, 2011 11:32:17 
-->
-->

Не отказалась бы :oops:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Спасибо Вам ребята!
СообщениеДобавлено: Пн сен 19, 2011 22:14:39 

Доброго времени суток, мои дорогие друзья! Я безумно рада, что моё сообщение не осталось не замеченным и судя по тому. что написано вами Вы умничкм, которые оптимистично настроены и с оптимизмом смотрите в будущее. Прошу прощения, что не отвечала так, как у меня было сильное ухудшение и я долгое время находилась на лечении. И можно только себе представить, как я была приятно удивлена , когда увидела ваши сообщения. Спасибо Вам, мои хорошие, за то, что Вы есть. Я хочу пожелать Вам огромного терпения, мужества, дольку юмора и конечно же крепчайшего здоровья каждому индивидуально. Как же всё-таки здорово, что хоть наши пути и пересеклись по не самым лучшим обстоятельстав(наши болезни), но мы вместе-сила!!! Пишите, буду очень рада! :)

Я - девушка, и, значит Я - судьба.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 09:15:57 

40 років через 3дні а з комп"ютером працюю на рівні чайника і то РС заставив,привіт всім з бандерштату (Львівщина) Вам не здається що нам хворобу підсадили інопланетяни,від спіду вже вилікувапи,а нам чекай,щось не те в датському королівстві за сто років ніяких кардинальних новин,зрозуміти нас повністю,можемо тільки ми,ми напевно іншої раси,безсилі але найбільше віримо і боремось,всім ПЕРЕМОГИ!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 10:26:20 

Вот и чудненько! Может и зашевелится разговор о чем-то в какой-нибудь теме. :) ...А то скоро сам себе СПАМом казаться буду :ROFL:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 10:53:15 

Шановний "bohdanko"! 8) Запевняю тебе, що через три дні життя не завжди закынчується! :D ... А про інопланетян,це ти добре "загнув"... Може комусь не сподобається,що я зараз напишу, але... Я майже переконаний,що самого захворювання як такого, (РС), не існує. Мені здається цо це кілька невідомих хвороб сходяться в одному місці, збігаючись за симптоматикою,та групами рефлексів, проявлень тощо. Медицина тут у глухому куті саме тому, що це дуже "зручний" діагноз для багатьох "неуків", та зарозумілих доцентів з "регаліяи". Перші таким чином лікують "на автоматі",не заглиблюючись в пацієнта індивідуально, а другі - тупо роблять собі рекламу, збиваючи бабло и т.ін. Що перші,що другі користуються тим,що за результат лікування ніхто і ніколи відповідати не буде... Мій шлях, по якому я зараз йду - це намагання "розколоти"камінь, або розібрати букет із симптомі на окремі квіточки,бо дуже мені здається, що РС це захворювання, складене з декількох "болячок", і подолавши одну,відокремивши ії від "букету",можливо похитнути й все загалом. Тут основна проблема полягає в тому,що зробити це дуже важко.. НЕ СПРОВОКУВАВШИ ЗАГОСТРЕННЯ!!!А коли таке відбувається,це не тільки крок назад у фізичних можливостях, але й велике провалля у свідомості,та бажанні взагалі потім якось" експерементувати". А на такий "експеримент" не піде жоден лікар із здоровим глуздом! Моя вам порада: вивчайте проблему. І не тільки в загальних рисах і проявах. .ІНДИВІДУАЛЬНЬО. :) Бажаю успіхів та сил!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 13:02:54 

Мене звати Богдан,з 15 років грав на весіллях,24р.женився,26р. став головою сільської ради,17р. стажу держслужби 6ранг,по вухах можу їздити,за пів години можу загітувати за кого завгодно,але хіба то робота,завдяки РС 3р. тому розлучився,сиджу сам в чотирьох стінах,живу,якщо можна так сказати в селі,заставляю себе рухатись,бджоли,холодна вода,лізу в мурашник,аплікатор Ляпко,лікарські трави,але похвалитись разючими результатами нема чим,поки що торможение это тоже движение.Поки що можу консультувати всіх з тих питань з якими працював земельні юридичні загс паспортні податкова пенсійні,звертайтесь при потребі консультації фахові і безплатні,чомусь крім порівняння з бабою з казки про золоту рибку на голову нічого не лізе,чомусь в житті не зустрічав по житті ні однієї поганої людини з РС,хоч по роботі пребагато-о-о,вона сволоч косить кращих коли людина хоче і вміє працювати,має бога в серці,мораль він тут як тут,не знаєш які сюрпризи завтра,хоч якщо бути чесним то і ніхто не знає,ЖИВЕМО,НАШ ПЛАЧ НІКОМУ НЕ ДОПОМОЖЕ І НАМ ТАКОЖ. 8)
Сообщение отредактировано. Обсуждение политических взглядов на форуме запрещено /Алла-Ок!

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 13:20:03 

Отож,не волай і не плач! Болячку піймав - значить квач! Сідницями рухай, та серденько слухай! З Богом у серці йди - лицем до чужої біди. :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт сен 20, 2011 14:51:18 

Вже 4 міс.пече немилосердно ліва сторона обличчя може щось підкажете.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср сен 21, 2011 07:22:55 

цілу ніч думав над Твоїми висновками,як на мене це вже початок дисертації,можу згодитись із кожним висловом,мій знайомий дерматолог,тому що молодий і не закінчував 40р. тоиу інститут та вміє лікувати без пеніциліну та рентгену,каже що після гормонів(дексаметазон,солумідрол) завжди йде висипка і то не алергічна,а оперізуючий лишай, тощо.Значить воно в нас сидить,і його треба якось вбивати,мені привезли були апарат ефект-м називається,черговий подарунок для Буратінів,китайський фонарик на 2батарейки,мигає,вбиває всі відомі віруси та бактерії електромагнітними коливаннями,наш харківський,от би попасти на якусь грунтовну річ в цьому напрямку,напиши звідки ТИ бачиш розбирати той букетик,я б попробував,бо лікарі нам не товариші.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Мої СПРОБИ.
СообщениеДобавлено: Ср сен 21, 2011 11:03:47 

Богдан написав: "напиши звідки ТИ бачиш розбирати той букетик..." 8) З чого починав я - тільки так можу припустити.. Я шукав хвороби зі схожими симптомами. Не з усіма симптомами одразу,ні! Наприклад: запаморочення та раптове зниження тиску. З такими ознаками хвороб просто валом... Проаналізувавши сповіді різних хворих, я помітив одну важливу річ: не збігається ВЕСЬ БУКЕТ симптомів у різних пацієнтів,і край! Виділяють завжди групу загальних,тобто тих,що збігаються - і от вам,шановні, класична картина розсіяного склерозу... тиск артеріальний "стрибає", це може бути викликано які ВСД, так і паганою погодою. (Це я про крайнощі). А так звані плями на МРТ головного мозку можуть виникати і від банальної ішемічної хвороби серця. Наприклад,ніколи і ніхто не міряє тиск на обидвох руках. Його й на одній не можна два рази міряти: перерву зробити треба в декілька хвилин,щоби не спровокувати перепад тиску!!! Мені поміряли - а там така різниця в кілька десятків одиниць,що анестезіолог аж очима закліпав. "А чого,каже, у Вас на лівій руці пульсу немаэ?! От вам і судинна причина... А з чого я ПОЧАВ? А почав я з імунітету. Я поступово виключив усі стресові фактори: захищався від протягів,поперджав звичайні вірусні захворювання,банально ріжучи цибулю,та розкладаючи іі на тарілочках по кімнатах... Паралельно - вітамінотерапія обов*язково. Тобто, я заборонив собі хворіти класичними хворобами... Для початку... Кинув палити. "Перекрив" алкоголь. Перестав злитися (..ну.. майже перестав:)) Повідміняв собі "радикальні" дорогі препарати. Вийшов таким чином майже на нульову точку. І почав усе спочатку.Зниження тиску, запаморочення, очі (поганий зір). Винайшов власні "ритми" життя вдома. Став занотовувати: коли, в який час та можливо після чого відбуваються погіршення та покращення мого фізичного стану. Помітив, що артеріальний тиск дуже важлива штука в моєму почутті. (Зміні погоди впливає без питань!) Знайшов судинного та нейрохірурга, які й запропонували обстежитись "без забобонів" та незалежно. Майже нічого нового. Плями у мозку, демієлінізація в шийному відділі,звужена ліва хребтова артерія. Стоп! "Компресія у 50% у канонічній медицині не вважається загрозливою, та не є показом до оперативного втручання! Операція рекомендована при 75%!"- це точні слова зав. неврологічного відділення однієї з київських лікарень. Я запитав його: "Так невже я повинен чекати,доки буде 75???!" "Це не впливає на гемодинаміку!-його відповідь. Може й НЕ ВПЛИВАЄ, але... швидкість кровотоку в прав.хреб.артерії-3,13мл\сек, а в лівій- 0,34мл\сек. Майже у 10 разів. Мабуть,поважний лікар прогуляв тему гідродинаміки у середній школі, або взагали "клав" на фізику... А лікар,що оперував мене - "не клав"... Це - мій приклад. Він,можливо,дуже рідкісний, але хірург наголосив, що я далеко не перша людина,яка потрапила в обценьки категорично невиліковного діагнозу. Таким чином, відокремивши арт. тиск,запаморочення від інших симптомів, я можливо,намацав причину початку аутоімунного процесу, при якому організм просто намагається врівноважити роботу окремих зон,ліквідуючи перекоси у роботі органів,та "плечей" кровообігу. Тобто, якщо тиск зліва занижено - організм дає команду знизити й праворуч... Почав ВІН з периферії: до лівої ноги поступово "додав" праву, а до лівою руки почав було вже лолавати й праву. Ослаблення відбувалось дуже поступово. Інколи стрибками (туди-сюди, то краще,то гірше), а інколи млявим стійким скочуванням до погіршення... Треба шукати кільце,за яке хочете перекинути Землю, а вже потім пити відвар від трьох старих дядьків,котрі випадково "зазирнули на вогник". З печі злізти можливо. Я в цьому впевен, хоча сам ще тільки ноги з неї звісив. Да й не Ілля Муромець я... Усе життя був худий,як тріска... :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср сен 21, 2011 12:20:27 

З тиском Ти все правильно підмітив,треба його устаканити,страшно збиває тиск настойка,та навіть і кампот з аронії(чорної горобини),з вагою в нас проблем не повинно виникати,ми зі стажем,як прапори синьо-жовті,ще б щось з нервами,а то більша проблема і почекати наслідків.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср сен 21, 2011 12:26:28 

Справа не в тому, чим ЗБИТИ чи ПІДНЯТИ ТИСК! Важливо знайти ЧОМУ ВІН ЛІЗЕ НАГОРУ,ЧИ ПАДАЄ ВНИЗ! ПЕРШОПРИЧИНА???

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср сен 21, 2011 14:00:25 

так він ніколи і не буде сталим,ми ж не механічна машина,чи одноциліндровий мотор, Ти добре відмітив різницю між правою та лівою стороною,після навантажень навіть ванни він і у здорових людей скаче,а що говорити про РС,тут треба гнучкіше.Багато Твоєї право лівої теорії подібно в професора Харченка.Набери в гооглі сенсфізіологіка,багато там як на мене спірних моментів,але є цікаві речі.

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа