ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Пн июл 24, 2017 02:44:37

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Сб апр 28, 2007 12:18:13 

Благодарил (а): 5 раз.
Усім привіт.

Так сталося, що у віці 24 років, поставили мені діагноз SM. Навчаюся я на 2 році Університету в Варшаві (фото ви можете переглянути у рубриці /Галерея/ на факультеті суспільної комунікації та журналістики.

Це був перший прояв хвороби. 11 грудня мене завезли до лікарні, де я, в стані дисфункціїї, провів 4 тижні. Власне, 10 грудня я ліг спати здоровим, а проснувся з онімілими лівою ногою, рукою та частиною обличчя.

В перший же день здіагнозувано у мене розсіяний склероз. Ніхто з моїх товаришів з Університету не знав, де я. Оскільки я не мав ані телефону, ані грошей з собою. Навіть батьки не знали на початку, що зі мною.

Хвилювання батьків напружилося, коли від мене жодних новин. Вони почали шукати можливості зв`язку зі мною. Нарешті вдалося мені зателефонувати на Україну... Сам зістресований, важко було сказати, що сталося. В горлі все пересихало, а очі наповнювалися великими краплями сліз. Все було мутне.

Одне було страшне, що поруч не було нікого з близьких тобі, хто міг би тебе підтримати.

Віктор

Последний раз редактировалось vittorio Вт июл 15, 2008 18:10:18, всего редактировалось 2 раз(а).

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб апр 28, 2007 16:38:43 

Благодарил (а): 450 раз.
Привіт,Віктор! Зараз,я надіюсь,Ти в колі своїх друзів,а з друзями завжди легше переносити любі життєві негаразди- знаю по собі.Сприймай те,що з тобою сталось,як тимчасові труднощі,які Ти з часом перебореш і налаштуйся на тривалу ремісію. Яке лікування Ти отримував в Польщі ?Діагноз ставили по МРТ?А Тобі з лікарів ніхто не казав,що для остаточного діагнозу треба ще постерігати за тобою і зробити контрольний знімок МРТ в динаміці? Мене на початках хвороби збирались везти на лікування до Варшави(до Києва і до Варшави від мого міста однакова відстань).Але алгоритм лікування цієї болячки у всьому світі однаковий,тільки різниця в тому,що в деяких країнах пацієнти отримують необхідні їм ліки безкоштовно,а в деяких треба самому мати ,,велику кишеню,,.Україна належить до останніх. Бажаю Тобі доброго настрою і перемоги над життєвими проблемами. :good:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб апр 28, 2007 22:27:16 
Приветик, видела твои фотку и думаю, ну что за парень влез в сайт больных РС, ведь он абсолютно здоров.
Надеюсь мои мысли сбудуться. Ремиссии тебе! :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: 4 тижні у лікарні
СообщениеДобавлено: Вс апр 29, 2007 22:28:48 

Отже, 4 тижні в стані інвалідності я провів у лікарні. Пересувався я за допомогою інвалідної коляски. 2 тижні мені вводили дожильно сильний препарат (назви я не пам`ятаю). Через два тижні я почав рухати ногою. Звісно, до мене приходили реабілітанти, які мені допомагали.

Як пояснив мені мій лікар: Нога в більшості випадках скоріше вертається, аніж рука. Ліва кінцівка - рука лишалася в стані безруху. Я познайомився з добрими людьми (більш менш в моєму віці), які мали проблеми з нервними "окончаниями". Власне, завдячую їм за зрозуміння мого стану. Вони витягли мене зі стресу, мого страху, який наповнював мене і говорив мені, що я людина третього ґатунку. Було страшно лежати зі старшими особами в палаті... Мене перенесли в іншу палату, де я й опинився серед молодих людей. З ними я святкував Новий 2007 Рік. Вони допагали мені майже в усьому. Дали також можливість подзвонити на Україну. Наша палата називалася віповскою VIP Sala.

Кожен день мною займалися студенти-реабілітанти і, коли, одного разу, вони робили масаж на моїй руці, сталося (для мене) чудо - мої пальці почали ворушитись.

Мене виписали до дому з направленням на подальшу реабілітацію в воєнному госпіталі. Місяць я провів на дому очікуючі на свою чергу.

Добрі люди знайшли мені інвалідний візок безкоштовно. Але з нього я скористався лиш раз. Моя прогулянка на Університет. Я міг вже ходити, але постійна втома не давала мені шансу на самореабілітацію. Не зважаючи на це, я намагався контролювати свої рухи. І на другий раз я прийшов на наш Уксфорд самостійно. Вдома я намагався сам собі приготувати обід. І це вдавалося. Тільки один раз очищена картоплина впала в смітник.

Час забратися до реабілітації. Знову на 4 тижні мене "прикували до лікарняного ліжка". В лікарні я тільки те й робив, що їв, спав та робив гімнастику. Та ще й накручував кілометри на ровері (веломашині). Добре, що була можливість на уікенди їхати до дому. Що я й робив. Естетика ходіння виправилась. Лишилося дрібне куління. Руку я контролював. Я постійно жую гумку для гімнастики м`язів обличчя. Й це мені допомагає.

Мене виписали. Я в класному стані. Можу віджиматися від підлоги 20 разів. Творю дива на кухні. Доладній з мене кухар.
Про негаразди забув. Ходжу до Варшавського Товариства Хворих на SM (Stwardnienie Rozsiane). Там я отримав літературу про хворобу, дієту і просто життєвий підручник. І готуюся до повторного підтвердження діагнозу в найкращій кліниці в Варшаві.

Одне тільки спасало мене в цій історії, що я маю безкоштовне лікування від Університету.

Дякую й Вам, що даєте нам втіху і просто, що на Україні існує такий сайт для потребуючих.

Віктор

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: 4 тижні у лікарні
СообщениеДобавлено: Сб дек 08, 2007 00:29:53 

Благодарил (а): 0 раз.
Привет, vittorio!
Очень затронул рассказ о твоей судьбе. Расскажи, как сложилась твоя судьба дальше . :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс июл 06, 2008 16:39:45 

Прошло уже 3 года от момента моего диагноза.

Стараюсь сейчас жить полноценной жизнью, удаёться ходить даже на дискотеки. Ну и что, что осталась проблема с левой ногой, это не мешает мне танцевать, но усталость даёт о себе знать. Да и сама проблема сексуальной жизни уже меня достаёт. Наверное многие столкнулись с этой проблемой.

Но позитивный импульс остаётся со мной

Віктор

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: неплохо
СообщениеДобавлено: Вт июл 08, 2008 14:40:37 

Прочитал насчет дискотеки в чем то завидую я например мечтаю хотя бы не носить с собой постояно трость а то ни угадаешь когда ноги взбунтуются бывает отошел от дома а назад как будто магнитами обвешали слава богу трость складная в кулек помещается ну а насчет интима я думал что один такой

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт июл 10, 2008 16:14:47 

Серж! Ещё немного и всё у тебя будет хорошо. Наберись позитивного импульса.

Прошёл месяц назад я комиссию в Польше. Дали 2 группу инвалидности на 2 года. Зарегистрировался в центре социальной помощи в моём регионе, Мокотов. Осталось ещё работу найти.

Віктор

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт июл 15, 2008 18:14:33 

Конечно, обидно, что нарушена сексуальная сфера. У меня ведь ещё нет жены. Я ещё молод иметь такие проблемы :(

Віктор

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа