ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Ср дек 13, 2017 22:49:07

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 9 ] 
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Барабашка завелся?
СообщениеДобавлено: Ср дек 07, 2011 00:33:32 

Благодарил (а): 9 раз.
Убедительная просьба к барабашке, господам модераторам и другим лицам, имеющим доступ с содержимому форума: при удалении темы, оставляйте пожалуйста инфу, типа удалено или похищено или еще как-нибудь. А то только еще разок посмотреть ролик хотел, а тема про львовского лекаря хутко зникла. :cry:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Барабашка завелся?
СообщениеДобавлено: Ср дек 07, 2011 09:58:26 
-->
-->

Благодарил (а): 2700 раз.
Константин писал(а):
Убедительная просьба к барабашке, господам модераторам...

Барабашка несколько раз закрывал подобные темы, но народ упрямо лезет в петлю :oops: Если от моих действий хоть одна жертва не попадёт к львовском "лекарю" - я буду счастлива...
http://www.uairs.org.ua/forum/viewtopic ... sc&start=0
Сообщение Паши, в самом низу:
Цитата:
Наукова Установа ЛОНЦ “ВІКТОРІЯ” - многие форумчане видели деяния этого представителя. Соответственно эта организация занесена в раздел ЛЕКАРИ-ШАРЛАТАНЫ. В подтверждение деятельности этой организации читайте тему Шарлатан - убийца !!! ВАЖНО !!!

http://www.uairs.org.ua/forum/viewtopic ... 2216#12216
http://www.uairs.org.ua/forum/viewtopic.php?p=8599#8599
http://www.uairs.org.ua/forum/viewtopic.php?p=9779#9779

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср дек 07, 2011 10:33:18 

Благодарил (а): 9 раз.
Ну не бейте меня. Ну лопухнулся по невнимательности. Я исправлюсь :oops: наверное.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт дек 13, 2011 09:22:23 

Благодарил (а): 0 раз.
Хочеш знати Костя що це таке,візьми два пальці в розетку,в нас на Львівщині багато священники бабок заробили майже по всіх кладовищах,а Алла молодець як завжди.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 10, 2012 11:57:27 

Скоро на форумі треба буде посилити повідомлення модератору Аллі щоб перевірила,вона ж одна може модерувати професора Негрич, в мене 17 років стажу держслужби,6 ранг і я ніколи за час роботи не поводив себе так з людьми як олімпійський бог,бо крім нету є ще інше життя,про яке нас тихенько вчать забувати,в Українців рабства не було, пам"ятайте жерці які хочуть оперувати свідомістю хворих людей. :evil:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 10, 2012 13:27:47 
-->
-->

Благодарил (а): 411 раз.
bohdanko писал(а):
Скоро на форумі треба буде посилити повідомлення модератору Аллі щоб перевірила,вона ж одна може модерувати професора Негрич, в мене 17 років стажу держслужби,6 ранг і я ніколи за час роботи не поводив себе так з людьми як олімпійський бог,бо крім нету є ще інше життя,про яке нас тихенько вчать забувати,в Українців рабства не було, пам"ятайте жерці які хочуть оперувати свідомістю хворих людей. :evil:

bohdanko, Ви мені вибачте, але пишите Ви так, що лише Ви самі можете зрозуміти написане Вами. Я жодного звязку не помітила між професором Негрич та Вашим стажем роботи держслужбовцем! Що Ви хотіли нам цим сказати чи на щось вказати? Поки що Ваше повідомлення залишається для з'ясування Вашого прохання. На форумі є 3 Модератори і якщо у вас є до нас певне прохання, висловіть, будь-ласка його зрозуміліше, тоді і наша робота буде якіснішою та продуктивнішою. Дякую від усіх модераторів.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 10, 2012 13:30:39 
-->
-->

Алла-ОК у вас як камінь спотикання. Заспокойтеся. Вона чудово та якісно робить свою роботу. Їй дякувати треба за те, що вона чистить форум від бруду та не дає нікому ввести вас в оману.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 10, 2012 13:43:12 

Пані Леся якщо моя езопова мова незрозуміла попробую привести її в інший формат,про професора я написав тільки тому що там був один модератор,до речі я з нею особисто знайомий, хоч на перебіг хвороби це ніяк не впливає,і хвалитись своїм стажем не мав бажання,просто я хотів сказати що не в лісі працював,і коли хтось без ніяких пояснень витирає повідомлення ,маніпулює думками і навіть не підписує що він це зробив,якщо я неправий запитайте інших бо читають сотні а пишуть десяток,чи демократією на форумі не бавляться,я думаю пані Леся що Ви теж недовго в цій компанії і теж не підійдете Аллі в компаньйонки.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт янв 10, 2012 14:02:01 
-->
-->

bohdanko писал(а):
Пані Леся якщо моя езопова мова незрозуміла попробую привести її в інший формат,про професора я написав тільки тому що там був один модератор,до речі я з нею особисто знайомий, хоч на перебіг хвороби це ніяк не впливає,і хвалитись своїм стажем не мав бажання,просто я хотів сказати що не в лісі працював,і коли хтось без ніяких пояснень витирає повідомлення ,маніпулює думками і навіть не підписує що він це зробив,якщо я неправий запитайте інших бо читають сотні а пишуть десяток,чи демократією на форумі не бавляться,я думаю пані Леся що Ви теж недовго в цій компанії і теж не підійдете Аллі в компаньйонки.

bohdanko, який зв'язок має стаж Вашої роботи із методами модерування сайту? Але це риторичне питання і прошу на нього не відповідати. Прошу взяти до уваги, що усі повідомлення, які редагуються підписуються модератором. Ніхто Вашими думками не маніпулює. А видаляються ті повідомлення, які не відповідають темі (або переносяться у відповідну тему із обов'язковим про це повідомленням), або написані із порушенням правил форуму. Прошу Вас, насамперед, ознайомтесь із правилами, вони написані не просто так, а для того, щоб їх читали та їх не порушували. Також ставлю Вас до відома, що підійду я Аллі-ОК як модератор чи ні, не вона вирішує і вистачить згадувати Аллу-ОК, як тільки Вам те заманеться та звинувачувати її у всьому.

Вернуться наверх

Начать новую тему Эта тема закрыта, Вы не можете редактировать и оставлять сообщения в ней.  [ Сообщений: 9 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа