ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Вс окт 22, 2017 21:03:19

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Мій Режим
СообщениеДобавлено: Вт ноя 16, 2010 19:16:23 

Благодарил (а): 0 раз.
Полазивши по спеціальних заграничних форумах, я помітив що люди хворі на РС стараються притримуватися певних режимів (ними запропонованими) харчування, прийому медикаментів і ще щось що їм допомагає почувати себе добре. Я вважаю і прошу підтримати мою ідею ділитися своїм режимом який ти для себе дотримуєшся. Почну я...
Стараюся лягати спати і вставати зі сонечком, без будильника. Я помітив що себе так краще почуваю, а будильник зранку викликає стрес (знервованість).
Розплющивши очі, я (при собі) дякую Богу за те що я бачу цей новий день, далі я промовляю слова або прокручую їх в голові "з кожним новим днем, з кожним кроком я почуваю себе все краще і краще" ( це для засвоєння цих слів в моїй півсвідомості). Доречі і лягаю спади подібно.
Вставши і розімнявшись як получається (я ж також з РС, і обмежений в певних рухах), іду по стінках у ванну або як легше почуваюся "біжу" :) у ванну. Як треба приймаю душ, не дуже гарячий і недуже холодний. Інколи душ роблю собі контрастний, нагріваюся теплою водою а потім ллю холодну. Незнаю правильно таке робити чи ні, але після такої процедури я себе почуваю чудово. Головне щоб не був простудженим, бо такої процедури ліпше не робити.
Далі іду снідати, легкі страви суп або кашка або яйка, головне не обтяжувати себе. Завершую снідати кампотом, соком або простою чистою водою. Кава, чай містять кофеїн від якого спазмують ноги.
Після сніданку роблю собі перепочинок (на дивані валяюся).
Коли почуваюся що всилі приступити до зарядки, виконую її. Це прості вправи для ніг, рук, хтебта, виконую якісь розтяжки. Це для того щоб розігнати кров, незадеревініти, дати розуміння своєму тілу що цей орган є і він живий і потрібний.
Після зарядки пререпочинок, трохи телевізор, комп"ютер, книжка, газета. ТРОХИ, бо те що забагато то недобре.
Годинка 14:00- в мене обід, Це перше і друге і кампот (дядя Фєдя :) )
Після обіду приймаю БАД-и - це:
1. Вітамін C 1 г
2. E 800iu
3. Омега 3 риб'ячого жиру
4. Олія примули вечірньої 1 г
5. Ацетільний L-карнітин 500 мг
6. Кислота Альфи Ліпоік 150 мг
7. Ubiquinone Q10 200 мг
8. Селен 200 мікрограмів
Потім знов перепочинок. Тоді можу інколи поспати днем, це залежить від погоди. Або вибираюся на двір, це необхідно для гарного самопочуття.
Вечеря у мене молочна каша або кефір.
Хочу зауважити невживаю солодкого або соленого, і неприймаю "фарбованих" газованих вод, а також фсяких сухариків, карамельок, цекерок. Фіг його зна яка там хімія, у мене із здоров"ячком не супер щоб приймавти цю лободу. Є результат у тому що мене зуби не турбують, і у стоматолога був останій раз 11 років тому. А майонез вживаю тільки собою приготовлений. Глянувши на складники магазинного зрозумієш чому.
Ось такий у мене звичайний день, звісно бувають не такі, але це типовий мій режим

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа