ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Сб июл 22, 2017 22:46:58

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Нейромидин
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 10:44:43 

Благодарил (а): 0 раз.
Видела, что Миловицкая некоторім больнім приписівала Нейромедин. Кто то пробовал єто лекарство.
Вроди красиво написано.
http://www.7-ya.com.ua/index.html?ID=30 ... 2%E5%EB%FE

Изображение

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 13:34:37 
здесь более понятно
http://www.compendium.com.ua/info/16607 ... iromidinum
Нейромидин усиливает действие на гладкие мышцы не только ацетилхолина, но и адреналина, серотонина, гистамина и окситоцина. Препарат обладает следующими фармакологическими эффектами: стимуляция и восстановление нервно-мышечной передачи; восстановление проведения импульса в периферической нервной системе после ее блокады различными агентами (травма, воспаление, воздействие местных анестетиков, некоторых антибиотиков, калия хлорида и других факторов); усиление сократимости гладкомышечных органов; специфическая умеренная стимуляция ЦНС с отдельными проявлениями седативного эффекта; улучшение памяти и обучаемости; анальгезирующий и антиаритмический эффект.

При рассеянном склерозе, боковом амиотрофическом склерозе, сирингомиелии и других заболеваниях этой группы — по 1 таблетке 3–5 раз в сутки на протяжении 60 дней 2–3 раза в год

Если вы уже приобрели, попробуйте, вроде препоратт хороший.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 15:27:00 

Я пока не покупала. Вот думаю наверное попробую.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 16, 2007 11:09:47 

А мне не понравилось мгновенный пресинг на всю голову :D может давление скаконуло, но пару раз попробовал и баста :evil:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 16, 2007 23:02:06 

Благодарил (а): 8 раз.
А у меня после курса с нейромедином(по 2 мл 10 дней) вообще ноги еле ходят. Такого еще не было....Мидокалм пью,но ходить могу еле еле. и недолго. Я просто в ужасе.!!!!!!!!!!!!И что дальше?

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт июл 17, 2007 09:46:54 

Соня, держитесь!!! Все будет хорошо. Главное, не теряйте надежды!!!! Выздоравливайте! Удачи! :friends:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вт июл 17, 2007 16:55:25 

Я вот пью уже неделю. Сначала слабость увеличилась. А сейчас пока ничего не чувствую ни лучше ни хуже.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт июл 20, 2007 12:20:51 

Я інколи його приймаю. Не знаю, чи допомагає, але гірше точно не стає :-) Взагалі-то - якщо не стає гріше, то це вже напевно можна вважати допомогою :) Хоча...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб июл 21, 2007 20:05:55 

Мне приписывали один раз когда ещё давали диагноз Рассеяный энцофалаимелит. Когда же уже определили РС перестали.
Я его пил в коплексе с другим "добром". Так что точно сказать не могу эфекта. Думаю при РС он не очень.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср авг 08, 2007 20:02:27 

Благодарил (а): 8 раз.
Могу сказать только одно-уже два месяца не могу выйти из цейтнота после сосудистых капельниц и нейромедина....... Спастика почти не проходит. Уже месяц на гормонах..Ноги просто залиты в бетон. Колоды. Перспективы не понятны...........Возможно побочка нейромедина..........Вот такой опыт.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт авг 09, 2007 17:38:07 

Благодарил (а): 450 раз.
Соня,не треба так хвилюватись.Можливо,погіршення стану викликане погодними умовами і скоро мине.Мої знайомі з рс теж скаржаться на посилення спастики та важкість в ногах і пов"язують це з жарким літом.Мене зараз від спастики рятує апітерапія.Зразу після бджолиних укусів спастика взагалі зникає. А от,якщо вже протягом місяця на гормонах не стає краще,то чи доцільно їх приймати далі.В нас неврологи не практикують такі довгі курси гормонів,а призначають пульс-терапію гормонами на 3-5 днів.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Нейромедин
СообщениеДобавлено: Пт авг 10, 2007 18:02:43 

Благодарил (а): 396 раз.
Вита писал(а):
Вроди красиво написано.
Вот и я, почитавши, даже предположить не могла, что он мне может "не пойти". Обычно я все перененошу нормально (ттт). В тот раз все препараты были не в первый раз, кроме нейромидина. Мне его отменили, сказав при этом, что это далеко не первыый такой случай. А написано действительно хорошо и производитель заслуживает доверия.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт дек 02, 2010 16:10:31 

Благодарил (а): 11 раз.
Первый раз нейромидин выписали 3 г. назад. Попила 10 дней по 3 таблетки, давление поднялось, ноги почти отнялись, когда бросила пить. Всю просто ломало. После этого внимательно прочитала инструкцию и вернула лекарство телу. Начала пить нейромидин утром и в обед, чтоб не поднималось давление. Принимала больше двух месяцев, в конце постепенно снижая дозу до полтаблетки в день. И уже 2 года летом пью по 3-4 месяца, пока жара. Благодаря нейромидину стала ходить коленками, а не от бедра, п.ч. ноги были как колоды. Стало лучше с сердцем, ведь оно - самая большая мышца и аритмия просто замучила. Нейромидин для меня стал самым лучшим лекарством, когда я начала пить его с умом.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Сб дек 04, 2010 21:36:25 

Я колю нейромидин достаточно часто при парезах или онемениях руки или туловища, помогает буквально за неделю, дозу колю большую 1,5%, стоимостью ~200грн. за 10 ампул, но всегда его прошу назначить и врачи никогда не против.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср дек 08, 2010 14:24:06 

Благодарил (а): 3 раз.
Я тоже принимала его и в уколах, и в таблетках - перенесла хорошо, побочных действий не было.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср дек 08, 2010 17:45:46 
-->
-->

Благодарил (а): 2700 раз.
Snegka писал(а):
перенесла хорошо, побочных действий не было.

А положительный эффект был?
Snegka писал(а):
Я тоже принимала его и в уколах, и в таблетках

Что лучше помогает (по вашим ощущениям)?

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт дек 10, 2010 15:46:58 

Благодарил (а): 3 раз.
Я тогда принимала много чего :) - состояние улучшилось, а вот точно от чего не могу сказать, извините...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 19, 2011 18:59:21 

Мне после выписки прописали нейромедин 2 недели пить, а толку отнего никакого нет. :-(

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 19, 2011 20:03:31 
-->
-->

Я также попробовала пить нейромедин - явно "не моё" - сильно повышается АД :cry:

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 19, 2011 20:31:21 

Давно в областной лежали, Алла ? Меня выписали 11 января.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Ср янв 19, 2011 21:46:20 
-->
-->

Ко мне лучше "на ты", хорошо?
Я в областной больнице ни разу не лежала :oops:
Вячеслав, почему такая странная подпись?...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 20, 2011 08:05:39 

Вячеслав Титов, мне как то в уколах причем с дозой 1,5% он хорошо помогает снять онемение частей тела, а в таблетках, там 50шт в упаковке, слабенько...

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 20, 2011 12:25:32 

Хорошо, давай на ты. Я выписался 11 января, целый месяц лежал.Теперь буду колоть бетаферон, пить молодые сосновые побеги.+ ещё шелентин.

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 20, 2011 13:48:23 

Вячеслав Титов писал(а):
Теперь буду пить молодые сосновые побеги.+ ещё шелентин.

А с такой инфой вы уже знакомы?...

Цитата:
Изображение
Звичайні БАДи продають як ліки від раку

«Скажи раку: «Ні!» — під таким гаслом у кількох волинських газетах була розміщена реклама нібито унікального препарату «Шилентин», який «принесе полегшення або повне зцілення». Створений українськими вченими препарат «пішов в успішний наступ проти раку, а також безлічі хвороб: гепатиту, діабету, герпесу, туберкульозу, серцево-судинних і шлунково-кишкових захворювань, розсіяного склерозу, алергії тощо». Просто панацея від усіх хвороб!

Для більшої переконливості розміщена фотографія «лікаря вищої категорії Віри Іванівни Долгопол» (хто вона і звідки — ніхто не знає, в Інтернеті теж такої інформації немає, окрім тієї ж самої реклами «Шилентину»), яка вважає, що «проблему раку буде вирішено найближчим часом»… Далі той же лікар розповідає про кожен компонент препарату окремо, його цілющі властивості. Її переконання займають половину газетної сторінки. Найменшими, майже невидимими літерами рекламодавці написали: «Не є лікарським засобом». Молодці, перестрахувалися. Зате інформація «придбати «Шилентин» можна тільки 5 та 10 лютого ( в наступному номері газети — 17 лютого) з 9.00 до 10.00 у місті Луцьку в Палаці учнівської молоді» надрукована майже таким же великим шрифтом, як і назва препарату. Всього один день і тільки впродовж години продається панацея — лиш би встигнути…

«Відомостям» вдалося купити унікальний препарат (знайома колеги з району попросила), аж 3 упаковки по 80 гривень за кожну (це — мінімальний курс, так написано в газеті). У черзі в основному стояли пенсіонери, які не приховували суми, з якими прийшли придбавати засіб — в межах 400-800 гривень кожен. Торгівля йшла як в магазині — гроші-товар, гроші-товар. Все швидко і без зайвих коментарів.

Ми вже в редакції уважно роздивились упаковку: не містить ГМО, український виробник, сертифікована сировина, Франція, дієтична добавка, не є лікарським засобом (найдрібнішим шрифтом), ексклюзивний дистриб’ютор ТОВ «Сілверхорст ЛТД» і номер мобільного телефону. Задля цікавості набираємо його. Говорить автовідповідач (чоловічим голосом) спочатку російською мовою і сповіщає, з якої до якої години можна додзвонитися по питанню придбання «Шилентину», а потім — українською (уже жіночим голосом): «Вибачте, місця для запису повідомлень не залишилося».

Заходимо в Інтернет. Там рекламної інформації про «Шилентин» більше, ніж достатньо. Але так само вдосталь і негативних матеріалів. «Для чернігівських пенсіонерів влаштували черговий лохотрон?», «Шилентин — сучасні воші», «У Севастополі харчову добавку продавали як ліки від раку» та інші. Пересічні громадяни, які попалися на цей гачок і випробували препарат, виклали своє невдоволення на сторінках Інтернету. Одна хвора отримала серйозне отруєння після однієї капсули, інша повідомила, що збільшилась печінка…

Виходить, що цей «унікальний» препарат не такий вже й безпечний і є БАДом — біологічно активною добавкою, а не ліками, хоча у його склад входять екстракти кошачого кігтю, виноградної кісточки, грибів майтаке і шиїтаке. Цілющі лікарські властивості ці гриби таки мають. Приміром, шиїтаке називають «королем» чи «монархом» грибів. Росте він у Китаї. Список хвороб, при яких шиїтаке довів свою ефективність, настільки великий, що можна сміливо стверджувати: цей гриб — дійсно панацея. Він має протипухлинну дію, омолоджує організм, допомагає при поліпах, аденомах, фіброаденомах, папіломах, алергічних реакціях, грибкових інфекціях, частих застудах і грипі. Екстракт із гриба шиїтаке лікує гепатит, атеросклероз артерій та ішемічну хворобу серця. Гриб майтаке росте в дикій природі в Японії та деяких лісах Китаю, його вага досягає чотирьох кілограмів. Використовується в місцевій кулінарії і є одним із найцінніших грибів. Чи доставляють ті гриби в Україну прямо з Японії та Китаю? Мало віриться. Сьогодні їх вирощують і продають у багатьох країнах, отже, в сусідній Росії також. Тож цілком можливо, що сам препарат «Шилентин» прибув до нас звідти. Але ж на упаковці вказано, що сировина сертифікована у Франції. У рекламі зазначено, що є висновок МОЗ України. Тоді чому його немає в аптеках? Значить, препарат не зареєстрований у нашій державі.

— Висновок Міністерства охорони здоров’я не дає підтвердження того, що препарат має лікувальні властивості, — каже Інна Лобачевська, завідувачка юридичного сектору Управління захисту прав споживачів у Волинській області, — а лише підтверджує безпечність засобу. Якщо вважати, що препарат «Шилентин» є методом лікування, то Законом України про рекламу «забороняється участь лікарів та медичних працівників, а також осіб, зовнішній вигляд яких імітує зовнішній вигляд лікаря» рекламувати лікарські засоби, медичну техніку, методи профілактики, діагностики та лікування (п. 7 ст. 21). Якщо препарат не належить до лікарських засобів, то «забороняється посилатись на те, що ці товари мають лікувальні властивості, якщо такі властивості не підтверджено у встановленому законодавством порядку» (п. 9 ст. 21). Отож, рекламодавець порушив Закон України про рекламу. В разі встановлення суб’єкта господарювання у цій сфері до нього будуть застосовувати штрафні санкції.

— У будь-яких засобах масової інформації насамперед повинна бути присутня журналістська етика, — каже Ігор Ващенюк, начальник Управління охорони здоров’я у Волинській області. — Подібна реклама в газетах і по телебаченню — це незаконний бізнес, який відволікає значні фінансові ресурси хворих. Вони вдаються до різних шляхів і методів, щоб вилікуватися. Знаходять гроші на БАДи, цілительок, знахарів, а на основні помічні лікарські засоби у них не лишається нічого. Приміром, курс хіміотерапії коштує 14-15 тисяч гривень, а тут пропонують вилікуватися від раку за 200-300 гривень. Люди не розуміють, що вони втрачають не тільки гроші, а й дорогоцінний час.

До речі, Ігор Степанович сам зацікавився «унікальним» препаратом і вирішив знайти відповідний висновок на сайті МОЗ України. Не вдалося — за таким номером і датою висновку не було. Вирішили перевірити і ми — теж безрезультатно. Ймовірніше, за наслідки від вживання препарату «Шилентин» ніхто не відповідає. Харчова добавка впроваджена без участі і дозволів Мінохоронздоров’я. А перевіряти своє везіння на своєму ж здоров’ї ми б не рекомендували…

Изображение

Изображение

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 20, 2011 16:19:00 

witan, вот оперативно Вы реагируете, спасибо! :) Это как с Авакяном (не к ночи будь помянут...) Кажется, что все знают- а нет- нет, да всплывет опять инфа. Но Шилентин этот... :o Мне даже в страшном сне не виделось, что кто-то из "наших" его пробовать будет... Ну что мешает узнав о каком- то "чудо-средстве"прежде, чем принимать оное, профильтровать информацию хотя бы через форумы РС-ников?

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Чт янв 20, 2011 20:51:36 

Татьяна писал(а):
witan, вот оперативно Вы реагируете, спасибо! :)

:) Всегда пожалуйста, что в моих силах…

Татьяна писал(а):
Ну что мешает узнав о каком- то "чудо-средстве"прежде, чем принимать оное, профильтровать информацию хотя бы через форумы РС-ников?

100% :good: :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пт янв 21, 2011 11:12:56 

Вячеслав Титов писал(а):
Мне как раз бетаферон+шилентин в связке помогают, а поодиночке нет..

Ну что тут скажешь:... Блажен, кто верует... :) А сколько времени Вы бетик колете?

Вернуться наверх

СообщениеДобавлено: Вс сен 23, 2012 09:41:29 

Благодарил (а): 542 раз.
Я ціле літо приймала нейромідин, стан був більше як задовільний, я могла піти з малою в парк на прогулянку.,та багато іншого, зараз я місяць його не приймаю, стан погіршився. Чи може бути в цьому причина, може хто знає... відпишіться, і чи як довго можна приймати нейромідин... дякую

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Нейромидин
СообщениеДобавлено: Сб дек 01, 2012 19:42:32 

Благодарил (а): 4 раз.
Нейромідін приймаю часто. Кожного разу дуже задоволена. Але головне вірити, що все буде добре. :)

Вернуться наверх

Заголовок сообщения: Re: Нейромидин
СообщениеДобавлено: Ср дек 05, 2012 13:43:27 

Благодарил (а): 11 раз.
Я нейромідин приймала ціле літо, яке в цьому році було 5 місяців... Вже 2 місяці не приймаю, стан набагато гірше, особливо серце дошкуляє. Спастику знімаю "веселкою", але серцю це не допомагає. Особливо перед зміною погоди: тиск зі звичного 150/90 падає на 100/60. Вчора, перед снігопадом, стенокардія була така, що приходилось сидіти, щоб дихати... У кардіолога була - виписали ліків на 400 грн...

Вернуться наверх

Часовой пояс: UTC + 2 часа