ВАИРС

Всеукраинская ассоциация инвалидов рассеянного склероза
Текущее время: Пн дек 10, 2018 04:52:16

Часовой пояс: UTC + 2 часа
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 09:46:15 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт янв 25, 2007 14:08:04
Сообщений: 42
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Кто принимал такой припарат как Изатизон. Я вот купила и теперь думаю что мне делать. Спрашивала у врача, она мне сказала что ничего не знает про такое лекарство.
Информация на странице http://www.potopalsky.kiev.ua/ru/izatizon.html.

если кто чего знает или слышал хоть что нибудь, напишите.
Препарат не дорогой, может по этому и нет такого широкого применения. Как думаете.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 13:25:53 
У МЕНЯ НЕ ОТКРЫЛАСЬ ЭТА СТРАНИЦА


Вернуться наверх
  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Пн июл 09, 2007 15:25:33 
Не в сети

Зарегистрирован: Чт янв 25, 2007 14:08:04
Сообщений: 42
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Н С Т Р У К Ц I Я
для клiнiчного вивчення противiрусного, протипухлинного, антимiкробного та iмунокорегуючого препарату iзатізон

Iзатізон - оригінальний комплексний препарат (патент України № 1786, 29.10.93), до складу якого входять препарати, якi застосовувались i застосовуються як самостiйнi засоби в медичнiй практицi колишнього СРСР, в Українi, Росiйськiй Федерацiї та iнших країнах: метисазон (марборан), диметилсульфоксид, полiетиленглiколь (твiн) з молекулярною масою 400. Препарат затверджений в Україні та Росії у ветеринарії для попередження і лікування вірусних і мікробно-вірусних захворювань птахів, домашніх і сільськогосподарських тварин, хутрових звірів і бджіл.

Фiзико-хiмiчнi властивостi: масляниста рiдина, темно-жовтого кольору, гiрка на смак із специфiчним запахом. При температурi -10 - -15°С застигає. Не має вогне- i вибухонебезпечних властивостей.

Фармакологiчнi властивостi: Iзатізон належить до групи речовин з незначною токсичнiстю.

Має антисептичнi i протизапальнi властивостi. Не пригнiчує кровотворення, не має кумулятивних властивостей. При застосуваннi в iндуктивну фазу iмуногенезу зменшує прояви анафiлактичного шоку, має властивiсть регулювати показники специфiчної i неспецифiчної резистентностi при порушеннi iмунного статусу органiзму, впливаючи на пiдвищення активностi систем iнтерферону i фагоцитозу. Знижує тонус м'язiв тонкої кишки, збiльшує чутливiсть до ацетилхолiну i хлористого барiю.

При тривалому застосуваннi (аерозоль, змазування шкiри i слизових, пов'язки, компреси та ін.) токсичних проявiв не має.

ЛД-50 при внутрiшньоочеревинному введеннi - щурам 13,9-45,0 мг/кг; мишам - 11,4-32,4 мг/кг, а при ентеральному - 133,0-319,0 мг/кг i 25,0-47,0 мг/кг вiдповiдно. Щоденне 30-кратне внутрішньоочеревинне застосування доз, рiвних 1/10-1/16 ЛД-50 не викликало ускладнень i патоморфологiчних змiн. При аерозольному застосуванні на протязі 30-денного щоденного курсу токсичні прояви не встановлені. Рекомендованi для вживання дози iзатізону не токсичнi.

Спектр дії: Iзатізон ефективний при профiлактиці i лiкуванні хвороб, якi викликанi вiрусами i вiрусно-мiкробними асоцiацiями. Спектр дiї включає: герпесвiруси, мiксовiруси, в тому числi вiрус грипу А,А-1, В, С, герпес лабiалес, герпес зостер, хвороби Марека, iнфекцiйного ларинготрахеїту птахiв, бронхопневмонiї коней i телят, вiрус ектромелiї i вакцини вiспи, вiрус венесуельського енцефаломiєлiту коней, вiрус ентериту свиней, ентервовiруси водоплаваючих птахiв, при вірусних, мікробно-вірусних і грибкових захворюваннях бджіл, тутового і дубового шовкопряду, вiруси полiомiелiту, лiмфолейкозу павiанiв, вiруси корисних комах i риб, а також мiкроорганiзми: стрептококи,стафiлококи, пневмококи, патогеннi i дрiжжджоподiбнi гриби та iн.

Показання до застосування: Iзатізон рекомендується при :

масових iнфекцiйних вiрусних захворюваннях (грип, СНIД, епідемічний енцефаліт та iн.).
вiрусних гепатитах А, В, С,
гострих захворюваннях верхнiх дихальних шляхiв (ринiти, ларинготрахеїти, бронхiти, бронхопневмонiї, гострi респiраторнi iнфекцiї - ГРВI),
туберкульозi легень, кiсток, статевих органiв,
хворобах ротової порожнини (глосити, гiнгiвiти, стоматити, пародонтити, пародонтоз),
хворобах шкiри, залоз i слизових (герпес шкiри, i слизових, в тому числi статевих органiв, оперізуючий лишай, опiки, рожисте запалення, гнiйнi рани i трофiчнi виразки, абсцеси, фурункули, карбункули, мастити, лiмфаденiти, псорiаз, грибковi ураження ),
урологiчних i гiнекологiчних захворюваннях (нефрити, ендометрити, сальпінгіти, трихомонiаз, хламiдiоз, ерозiї, гострокінцеві кондиломи, простатит, аденома простати),
захворюваннях порожнин (перитонiти, плеврити, цистити, ендометрити), суглобiв (травми, синовiїти, артрити, в тому числi i вiрусний неспецифiчний iнфекцiйний полiартрит та псоріатичний артрит),
ураженнях мозку (менiнгiти, енцефалiти, дитячий церебральний паралiч, розсiяний склероз),
передпухлинних i пухлинних захворюваннях (бородавки, папiломи, меланобластоми та ін.),
невритах i невралгiях, мiєзитах,
алергiчних захворюваннях шкiри (екзема, кропивниця i т.iн).
хворобах ЛОР-органів (отитах, мастоїдітах, ангінах, фарингітах, папіломах гортані, поліпах носа),
геморої
Спосiб застосування i дози: Iзатізон застосовують у виглядi аерозолю (iнгаляцiї при грипi i хворобах верхнiх дихальних шляхiв) по 2-5 мл на сеанс 3-4 рази на добу, курс лiкування 5-10 днiв в залежностi вiд важкостi захворювання, а також мiсцево у виглядi тампонiв i турунд в кожну нiздрю, змочених 1-2 мл препарату, з експозицiєю 5-40 хв. в залежностi вiд важкостi процесу та iндивiдуальної чутливостi, на протязi 3-6 днiв за показаннями, або використовується так само мазь. Профiлактично застосовують iзатізон таким же способом 1-2 рази на добу три днi пiдряд в менших дозах ( 0,5-1,0 мл на сеанс).

При ураженнях шкiри i слизових використовують аерозольнi зрошення, змазування, аплiкацiї та пов'язки.

Кiлькiсть препарату, що використовується, не обмежена i пов'язана лише з площею ураження. Iнтервали залежать вiд показань, але не менше 12 годин. Курс лiкування 10-15 днiв.

При артритах, невритах, нейромiєзитах, лiмфаденiтах, маститах, флегмонах, невралгiях використовують втирання 5-25 мл iзатiзону в дiлянку ураження i пов'язки з препаратом на нiч на протязi 3-5 днiв. При ураженнях ротової порожнини i ангiнах iзатiзон використовують у виглядi полоскань i змазувань 2-4 рази на день i аерозольно на протязi 3-5 днiв, а при отитах - марлевi турунди, змоченi 1-2 мл iзатізону, через кожнi 12 годин. Тривалiсть курсу - за показаннями, але не менше 5-ти днів.

При системних вiрусних захворюваннях, а також при аденомах простати, гострокiнцевих кондиломах зовнiшнiх статевих органiв, простатитах, ректитах, геморої, вагiнiтах, ендометритах iзатізон використовують ректально по 2-3 мл у виглядi мiкроклiзми шприцем без голки з насадкою з поліетиленової трубки довжиною 4-5 см або вагiнально у виглядi свiчок i вагiнальних кульок, якi мiстять 0,35 мл препарату, три рази на день i на нiч на протязi 10-15 днiв. Можна використовувати вагінально тампони з ізатізоном на ніч - по одній чайній ложці на тампон. При системному червоному вовчаку i меланобластомах iзатізон за вказаною схемою використовують зовнiшньо у виглядi змазування i аплiкацiй, ректально по 2-3 мл у виглядi мiкроклiзм або свiчок i iнтраназально у виглядi аерозолю на протязi 30-45 днiв.

Пiсля мiсячної перерви проводиться повторний аналогiчний курс лiкування.

При стійких формах всіх перерахованих хвороб, крім зовнішнього використання, рекомендується вводити ізатізон ректально у вигляді мікроклізм (шприц з гумовою трубкою) через 48 годин по 1-5 мл на протязі 1-1,5 місяців.

При циститах і ендометритах препарат вводять в сечовий міхур або порожнину матки по 10-15 мл кожні 48 годин до повного вилікування.

У випадках інфекційного ентериту, а також всіх форм перитоніту ізатізон вживають всередину по 1 чайній ложці вранці та ввечері перед вживанням їжі на протязі 10-15 днів, а на ніч ректально по 2-5 мл через день.

Оптимальною дозою ізатізону для вживання всередину і в пряму кишку у вигляді мікроклізм є розрахунок на масу тіла - 0,075 мл препарату на 1 кг ваги хворого. Наприклад, людям вагою 60 кг потрібно вводити по 4, 5 мл і т.д.

Дітям різних вікових груп оптимальна доза відповідно зменшується :
- від 1 до 7 років доза зменшується в 4 рази і становить 0,0187 мл на 1 кг ваги;
- від 7,5 до 12 років доза зменшується в 2 рази і становить 0,0375 мл на 1 кг ваги;
- після 13 років використовується така ж доза, як і для дорослих.

Побiчна дiя: у деяких хворих спостерiгається короткочасне неприємне вiдчуття в дiлянцi шкiри i змащених слизових оболонок. Протипоказань не встановлено. При наявності не встановлених алергічних реакцій лікування припиняється.

Форма випуску: iзатізон випускають у скляних флаконах по 100 мл, 50 мл i 10 мл, а також в балонах для аерозолей. Свiчки, вагiнальнi кульки i мазi готують при необхiдностi в аптеках i лiкарняних закладах або серiйно.

Умови зберігання: препарат треба зберiгати у захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi 18-20°С. Строк зберiгання 5 рокiв.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
 Заголовок сообщения:
СообщениеДобавлено: Вс июл 22, 2007 16:55:46 
Не в сети
Аватар пользователя

Зарегистрирован: Сб авг 26, 2006 20:40:15
Сообщений: 646
Благодарил (а): 450 раз.
Поблагодарили: 440 раз.
Віта,я пробувала приймати ізатізон,але через декілька прийомів прийшлось припинити через індивідуальну непериносимість препарату.Через декілька хвилин після прийому ізатізону в мене з"являлись сильні болі в животі по типу кишкової коліки,інколи болі були такі сильні,що темніло в очах і ледь не втрачала свідомість.Телефонувала в Київ до Потопальського в інститут молекулярної біології і генетики-його в той час не було , а відповісти на всі питання пропонувала його секретар.Мені вона порекомендувала терпіти і приймати далі.Спілкувалась із родичами хворих,які приймали ізатізон і вияснила,що вони прекрасно переносять препарат, без жодних неприємних відчуттів.Знала одну жінку,яка вводила ізатізон своїй дитині,коли та хворіла грипом чи іншими вірусними інфекціями.Останні 4 роки про препарат нічого не чула.


Вернуться наверх
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пн апр 07, 2014 16:52:19 
Не в сети

Зарегистрирован: Пн апр 07, 2014 16:33:44
Сообщений: 1
Благодарил (а): 0 раз.
Поблагодарили: 1 раз.
Пол: Женский
Изатизон очень хороший препарат, он действительно эффективен при многих заболеваниях, я лично знаю людей которым помогли лекарства А.И. Потопальского, а то что он малоизвестный так это потому что нет финансирования от государства, а люди узнают друг от друга о нём, а Анатолий Иванович человек которому благодарны очень много людей, почитайте отзывы на сайте, то что я говорю это капля в море. Анатолий Иванович спасибо что вы есть!!!


Вернуться наверх
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Сортировать по:  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 2


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group (блог о phpBB)
Сборка создана CMSart Studio
Русская поддержка phpBB